Container ombouw model F
Containerombouw Model F – kant en klare variant
Geef uw tuin, oprit of erf een nette en stijlvolle uitstraling met onze Containerombouw Model F. Dankzij het strakke en moderne ontwerp werkt u afvalcontainers eenvoudig uit het zicht en creëert u direct een verzorgde en opgeruimde buitenruimte.
Deze populaire hardloper combineert een robuuste uitstraling met praktisch gebruiksgemak. De containerombouw wordt geleverd als compleet ombouw.
Containerombouw
✔️ Volledig kant-en-klaar afgemonteerd geleverd
✔️ Levering door heel Nederland mogelijk
✔️ Afhalen in Emst mogelijk
✔️ 100% maatwerk voor iedere situatie
✔️ Vrijblijvend persoonlijk advies
Een opgeruimde tuin met karakter
Afvalcontainers zijn vaak een storend element in de tuin. Met de Containerombouw Model F. werkt u de containers netjes weg en creëert u direct een verzorgde uitstraling. Dankzij de warme kleur en natuurlijke uitstraling van Douglas hout vormt deze containerombouw een tijdloze toevoeging aan iedere tuin.
Of u nu kiest voor een standaard uitvoering of een volledig maatwerkoplossing, wij helpen u graag bij het realiseren van de perfecte containerombouw voor uw situatie.
€ 590,00 - € 985,00Prijsklasse: € 590,00 tot € 985,00
Na ontvangst van uw bestelling en betaling streven wij ernaar uw pakket binnen 5 tot 10 werkdagen te leveren. Bij drukte kan de levertijd oplopen; u wordt hierover tijdig geïnformeerd.
Zodra uw bestelling klaar staat om te worden afgehaald, ontvangt u een bericht via e-mail. Op die manier weet u precies wanneer u langs kunt komen.
Omschrijving
Containerombouw ombouw kant en klaar voor 240 Liter Containers
Geef uw afvalcontainers een nette en stijlvolle uitstraling met onze duurzame containerombouw. Dankzij de kant en klare variant hoeft u niks meer af te monteren of in elkaar te zetten!
Wat wordt geleverd?
- kant en klare afgemonteerde ombouw.
- Kettingen voor koppeling van de deksel aan de container
- Achterwand ( optioneel )
- Gegalvaniseerde scharnieren
- Gegalvaniseerde grepen
- Gegalvaniseerde sluitingen
Optionele accessoires tegen meerprijs.
- Zwart beslag
- Gasdrukveren voor een comfortabele bediening van de klep.
- Dichte achterwand
- Stormankerhoeken voor extra verankering
- Stelvoeten voor plaatsing op ongelijke ondergronden
Afmetingen
| Uitvoering | Afmetingen (L x D x H) |
|---|---|
| 1-delig | 72,5 x 85 x 122 cm |
| 2-delig | 134 x 85 x 122 cm |
| 3-delig | 202 x 85 x 122 cm |
| 4-delig | 270 x 85 x 122 cm |
Hoogte ombouw: 122 cm
Geschikt voor
Containers van 240 liter met een maximale inbouwmaat van:
62,5 x 75 x 110 cm (B x D x H)
Praktisch in gebruik
De klep van de ombouw kan met de meegeleverde ketting worden verbonden aan de deksel van uw container. Hierdoor opent de container automatisch wanneer u de bovenklep opent.
Voor extra gebruiksgemak kunt u kiezen voor gasdrukveren. Deze zorgen ervoor dat de klep gecontroleerd en soepel omhoog beweegt, waardoor u eenvoudig afval kunt deponeren.
De deuren en klep zijn standaard voorzien van duurzaam gegalvaniseerd beslag voor een lange levensduur.
Dankzij het slimme ontwerp is aan de voorzijde geen lat of drempel geplaatst. Hierdoor hoeft u uw container niet over een verhoging of obstakel naar binnen en buiten te rijden.
Plaatsing en montage
Voor een optimale werking dient de containerombouw op een vlakke en stabiele ondergrond te worden geplaatst. Een lichte afschot voor waterafvoer is geen probleem, maar het volledige oppervlak waarop de ombouw staat moet vlak zijn.
Bij plaatsing op een ongelijke ondergrond kan de constructie zich na verloop van tijd aanpassen aan het terrein, waardoor deuren of kleppen mogelijk minder goed sluiten.
Met de optionele stelvoeten kunt u de ombouw nauwkeurig afstellen zodat deuren en kleppen perfect blijven functioneren.
Waarom kiezen voor deze containerombouw?
✓ Strakke en verzorgde uitstraling van uw afvalcontainers
✓ Geschikt voor standaard 240 liter containers
✓ Compleet afgemonteerde containerombouw
✓ Duurzame afwerking met gegalvaniseerd beslag
✓ Diverse uitbreidingsmogelijkheden en accessoires beschikbaar
Aanvullende informatie
| Gewicht | 100 kg |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Houtsoort | Geïmpregneerd, Douglas (fijn bezaagd), Steigerhout (onbehandeld) |
| Aantal delen | 1 delig, 2 delig, 3 delig, 4 delig |
| Optie achterwand | Ja, Nee |
| Stelvoeten | Ja, Nee |
